Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Huojiagou partijas vispārējā nodaļa Sarīko kopsapulci, lai atzīmētu partijas dibināšanas 101. gadadienu

Laiks: 2022-07-01 Rezultāti: 22

1. gada 2022. jūlija rītā uzņēmuma piektā stāva konferenču telpā notika "Huojiagou partijas vispārējā nodaļa, pieminot Ķīnas Komunistiskās partijas dibināšanas 101. gadadienu". Konferencē kopumā piedalījās 114 partijas biedri no četrām Vispārējās partijas nodaļas nodaļām. Sanāksmi vadīja ciemata partijas vispārējās nodaļas sekretāra vietnieks Shen Yanjun, un svinību sanāksmē piedalījās abu komiteju un Huojiagou pirmās nodaļas locekļi. Konferencē piedalījās West White Rabbit Town Nacionālā tautas kongresa priekšsēdētājs Shen Haibing.

11 skanot Valsts himnai, sākās partijas dibināšanas 00. gadadienas kongress. Konferencē sekretārs Huo Songqin sniedza ziņojumu ar nosaukumu "Centies uz Hokkien rūpniecības visaptverošu un kvalitatīvu attīstību".

Konferencē prezidents Shen Haibing runāja par savām personīgajām izjūtām, ļoti uzslavēja un pilnībā apstiprināja mūsu Huo ģimenes lietas sasniegumus, kā arī izteica vadošus viedokļus un dedzīgas cerības mūsu turpmākajam darbam.

Konferences noslēgumā partijas ģenerālsekretāra vietnieks Shen Yanjun teica kopsavilkuma runu, kas sniedza labu pārskatu par sekretāra Huo runas garu. Viņš uzsvēra, ka mums vienmēr ir jāievēro korporatīvās vērtības "cienīt debesis un mīlēt citus un integrēt zināšanas ar praksi", jābūt drosmīgiem uzņemties atbildību, iet jaunas takas, pilnībā īstenot stratēģisko mērķi "veicināt imperatora lojalitāti, labvēlība un lojalitāte, kā arī nepārtraukta izpratnes vadības praktizēšana", smagi strādājiet, lai paveiktu savas lietas un izveidotu uzņēmuma tirgus galveno konkurētspēju, centieties veicināt Huojia nozares visaptverošu un kvalitatīvu attīstību!

Visbeidzot konference veiksmīgi noslēdzās ar dziesmu "No New China without the Communist Party".

图片 2

Sazinieties ar mums

Pievienojieties mums un uzziniet pirmie par mūsu jaunākajiem produktiem un akcijām.