Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Sākums> Jaunumi > Nozares jaunumi

Mūsu uzņēmumā notika Changzhi sanāksme par augstas kvalitātes ķīmiskās rūpniecības attīstību, ko virza datu resursi Šaņsji provincē.

Laiks: 2022-07-15 Rezultāti: 42

15. gada 2022. jūlijā mūsu uzņēmumā notika "Changzhi vietņu sanāksme par augstas kvalitātes ķīmiskās rūpniecības attīstību, kuras pamatā ir datu resursi Šansji provincē". Pirms sanāksmes Provinces Rūpniecības un informācijas tehnoloģiju departamenta direktora vietnieks Šans Alangs, Čandži pilsētas mēra vietnieks He Sjiņs un citi vadītāji, kā arī dažādu pašvaldību rūpniecības un informācijas tehnoloģiju un uzņēmumu biroju pārstāvji secīgi iedziļinājās. parka elektrostacijas, sveķu rūpnīcas un hidrazīna hidrāta rūpnīcas centrālajā vadības telpā, uzmanīgi klausījāmies mūsu rūpnīcu situāciju, veicinot digitālo pārveidi un automātisku un inteliģentu darbību, kā arī koncentrējāmies uz hidrazīna hidrāta rūpnīcu, mēs novērojām modernās robežierīces. rūpnīcā, piemēram, sprādziendrošus riteņu patruļas robotus un inteliģentas ķiveres. Visbeidzot viņi atgriezās uzņēmumā, lai apmeklētu uzņēmuma lielo datu platformu, un detalizēti uzzināja par mūsu uzņēmuma bezpilota piekļuves kontroles sistēmu, bez uzraudzības sistēmu un supOS industriālās lielo datu platformas darbības procesu.

10:30 oficiāli sākās apmaiņas sanāksme uz vietas. Uzrunas uzstājās attiecīgi Provinces Rūpniecības un informācijas tehnoloģiju departamenta direktora vietnieks Šans Alangs un Čandži pilsētas mēra vietnieks He Sjiņs. Pēc tam Li Jizens, China Telecom Group Corporation industriālās digitālās eksperts, un Zhao Chongshan, Advanced Computing Taiyuan Center direktors, uzstājās attiecīgi ar galvenajām runām. Pēc tam attiecīgie uzņēmumi uz vietas parakstīja līgumus. Beidzot uzņēmuma viceprezidents Huo Venčengs un Džedzjanas Džunkongas ģenerāldirektors Fan Čunle attiecīgi uzstājās ar prezentāciju par digitālās inteliģences ainu ķīmiskajā rūpniecībā.

Veiksmīgi sasaucot šo sanāksmi uz vietas, uzņēmums turpinās veidot jaunu sistēmu "rafinēta rūpniecība, inteliģenta ražošana, automatizēta ražošana, digitālā vadība, liesa kontrole" un patiesi uzlabos uzņēmuma tirgus galveno konkurētspēju, stabils pamats uzņēmuma vispusīgas kvalitatīvas attīstības veicināšanai! [Shen Huifang un Zhong Jie ziņo]

图片 3

Sazinieties ar mums

Pievienojieties mums un uzziniet pirmie par mūsu jaunākajiem produktiem un akcijām.